درباره ما

داســتان دلــتا

سال 1390 نخستین سفر دلتا را برگزار کردیم. پس از آن بود که تلاش کردیم تا کیفیت، دانش و سفر مسوولانه را چاشنی کار کنیم و بر اساس قواعد اکوتوریسم، همراه و همپای همسفر‌هایمان شویم. به تدریج، خانواده دلـتا بزرگ شد تا به امروز. امروزی که دلـتا، فراتر از یک نام، بالاتر از یک تور و بیشتر از یک گروه، به یک «خانواده» تبدیل شد. خانواده‌ای به وسعت خاک ایران و با دغدغه‌ی دیدار از مناطق بکر و ماجراجویی و هیجان در کنار محافظت از منابع طبیعی کشورمان.
 
 
 
 
دلتا با اجرای بیش از 285 سفر تا کنون، برگزار کننده با کیفیـــــت‌ترین سفـــــرهای عمـــــــــومی و خصــــــوصی طبیعـــت‌گردی با مقاصد بکر، جذاب و دیدنی در اقصــــی نقاط ایــران می‌باشــــد.
 
 

ویژگی‌های سفر با دلـــتا

کیفیـــت، امنیـــت، دانـــش سفـــر،گردشـــگری پایـــدار

دلتا در تمامی سفرهای خود با رعایت اصول و چهارچوبی خاص جهت رفاه حال همسفران تمامی فاکتورهای لازم اعم از کیفیت و امنیت سفر را تامین نموده، و با دانشی که طی سال‌ها تجربه در سفر به اقصی نقاط ایران کسب کرده، تجربه‌ای بی‌نظیر برای همسفران خود به ارمغان می‌آورد.

همچنین پایبندی به اصول گردشگری پایدار جهت حفظ محیط زیست و طبیعت زیبای سرزمین‌مان ایران از ارزش‌های بنیادین گروه طبیعت‌گردی دلتاست.